Multimedya CD Tasarımı

Sürekli gelişen bilgisayar teknolojisinin yanında CD-ROM (cd sürücüsü) de hak ettiği yeri edindi ve hemen hemen bütün bilgisayarlarda yıllar önce yerini aldı. Bu değişimle birlikte yeni reklam yöntemleri de doğmaya başladı. Bu reklam yöntemleri tanıtım ve sunum cdleri olarak adlandırılabilir. Tanıtım cdleri sınıfının en yaygın olanı ise multimedia cd olarak gözükmektedir.

NettaBox internet ve reklam hizmetleri olarak size yapmış olduğumuz internet sitesini cdlere yüklüyoruz. Bu cdlerin üzerine ve kapaklarına Logonuzu ve istediğiniz yazıları baskı sistemiyle yerleştiriyoruz. Broşürden çok daha geniş içerikli, görsellik açısından çok zengindir. Firmanız için mükemmel bir imaj sağlayan multimedia cd vermiş olduğunuz kişilerin internete bağlanma gereksinimi duymadan sizin hakkınızda bilgi almasını sağlar. Multimedia cd'nin, İnternet sitesi gibi boyut sıkıntısı olmadığı için, video görüntüleri, sesli sunum, hareketli ve yüksek kaliteli animasyonlar gibi avantajlarını da beraberinde sunmaktadır. NettaBox  olarak tanıtım cdsi konusunu biraz detaylandırdık.

Bir çok firma multimedia cd ve interactive cd hizmetlerini tek bir isim altında toplamaktadır. Aslında multimedia cd; yapılan bir internet sitesinin cdlere çekilerek, müşteriye internete girmeden çok hızlı bir şekilde, hareketli animasyonlar ve video görüntüleriyle zenginleştirilerek direk bilgisayarındaki cd sürücüsü yoluyla sunulmasıdır. Interactive cd ise bir internet sitesi yapılmadan, direk sunum cd si olarak yapılan tanıtım cdleridir. Bir internet siteniz varsa size çok uygun fiyata multimedia cd yapalım. Sizde teknolojiyle iç içe bir firma olduğunuzu tüm firmalar gösterin.


Etiketler: Malatya Web Tasarım, Malatya Yazılım , Malatya Mobil Yazılım,Malatya Garafik,Malatya Kurumsal Kimlik, Malatya Web , Multimedya CD Tasarımı