BİZ KİMİZ?

2010-2016 yılları arasında Black Art Ajans altında hizmet veren firmamız 2013 yılından itibaren "NettaBox" markası ile sektörde faaliyet gösterme kararı almıştır.

BİR AJANSTAN DAHA FAZLASI 

Nettabox, 2010 yılında kurulmuş olup; Web ve Mobil uygulama dünyasındaki standart kalıpları kırıp, çalışmalarını size tüm farklılığıyla sunan alanında uzman, genç, dinamik ve yaratıcı büyük bir ekipten oluşmaktadır.

Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanı sıra, teknik olarak da tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak projeler üretmektedir.

Farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz. 

Website tasarımlarının yanı sıra, geniş hizmet portföyümüz ile kurumsal markalara web programlama,Mobil Uygulama, hosting, domain, sunucu barındırma, arama motoru optimizasyonu, Google Adwords, e-ticaret, marka tescili, branding çalışması ve sosyal medya hizmeti de veriyoruz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz…
Bizimle hayal kurmaktan korkmayın.

 

Genç ve dinamik ekibimiz ve tecrübeli kurucularımız ile kafa kafaya vererek her bir çalışma için beyin fırtınası yapıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve ofiste bir arada çalışmak bize keyif veriyor. Severek yaptığımız çalışmalarla ve mutlu bir ekiple her işin en iyisini çıkarmaya çalışıyoruz. Biz bir ekibiz ve tüm çalışmalarımızı birbirimize destekli olarak müşterilerimize sunuyoruz. Ofisimizi her gün daha çok mutlu olabileceğimiz keyifli bir haline getirdik. Çünkü bizler bu ofiste çalışmıyoruz, bizler aynı zamanda bu ofiste hayatımızın en güzel günlerini yaşıyoruz. Her sabah evlerimizden çıkıp ofisimize gelirken işimize duyduğumuz aşk ile yollara düşüyoruz. Yaptığımız işlerin ticari kazancı önemli evet ama bizim asıl hedefimiz yaptığımız her işin iyi bir referans olarak müşteri kitlemize ulaşmasıdır. Müşterilerimizle , art direktörümüzle, grafik ekibimizle, programlama ekibimizle, Sosyal medya birimizle, hosting birimimizle bir kocaman bir NETTABOX ailesiyiz ve her yeni gün bu ailenin kendisini geliştirip yenileyerek daha da büyümesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.