Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet günümüz dünyasının vazgeçilmez iletişim araçlarından biri haline gelmiştir. İnternet bu kadar hayatımızda yer edinmişken mutlaka çeşitli alanlarda sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunların başında bir çok web sitesinin arama motorlarına uygun olarak hazırlanmamasından dolayı arama motorlarında çıkmaması gelmektedir. Bir çok firma internet üzerimden müşteri kazanırken web sitesi arama motorlarına uygun olarak yapılamayanlar internet üzerinden getiri alamamaktadır.

Siz de internet üzerinden yeterince müşteri ya da ziyaretçi alamadığınızı düşünüyorsanız web sitenizin arama motoru optimizasyonuna ihtiyacı var demektir. Arama motoru optimizasyonu ile ilgili profesyonel ekibimiz sitenizi inceleyerek size en uygun optimizasyon önerileri sunmaktadır. Kurumsal seo çalışması ile siz de internet üzerinden daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyon Analizi

Web sitenizin arama motorlarına uygunluğu analiz edilirken aşağıdaki başlıklarda inceleme yapmaktayız:

Web sitesinin kodlama dili olarak arama motorlarına uygunluğu (css, tablo, flash, html vb.)
Title, meta tag, meta keywords vb. arama motoru protokollerinin kontrolü.
Sayfa isimlerinin arama motorlarına uygunluğunun kontrol edilmesi
Backlink kontrolü (web sitenizin link aldığı sitelerin ve kalitelerinin kontrol edilmesi)
Site içi link hatalarının ve kırık linklerin kontrol edilmesi.
arama motorlarına yönlendirilmek için kullanılan robots.txt dosyasının kontrolü
Google webmaster tools üzerinden Google uyumluluk kontrolü
Mobil uyumluluk ve responsive yapısının kontrol edilmesi.
Resimlerde alt tag ve alt metin vb. optimizasyon tekniklerinin kontrolü

Ayrıca yukarıda belirttiğimiz başlıkların dışında web sitesi içerik uygunluğu, anahtar kelime ve içerik eşleşmesi, sayfas sayısını yeterliliği, anahtar kelime sıklığı vb. daha bir çok başlıkta detaylı kontrolleri yapılmaktadır.

Siz de profesyonel bir arama motoru optimizasyon danışmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Daha Detaylı bilgi ve randevu için 0542 790 80 31 numaralı telefondan müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.


Etiketler: Malatya Web Tasarım, Malatya Yazılım , Malatya Mobil Yazılım,Malatya Garafik,Malatya Kurumsal Kimlik, Malatya Web , Arama Motoru Optimizasyonu