MOBİL ÇÖZÜMLER

TUTKULU OLMAK YA DA OLMAMAK

IOS, Android ve Windows Phone mağazalarından indirilebilen uygulamalar üretmenin yanı sıra, sosyal medya entegrasyonları ve API sistemleri geliştiren 35 kişilik tutkulu bir ekibiz. 

UYGULAMANIZ MÜKEMMEL OLMALI

Ortalama bir kullanıcı günde 3500 civarı pazarlama mesajı görür, bu durum kullanıcılarda reklama karşı bilinçaltında direnç oluşturur. İşte tam da bu noktada pazarlama için mobil uygulamalar yepyeni bir penceredir. Apple Store ve Google Play mağazalarında 1 milyondan fazla uygulama vardır. Bu kalabalık alandan sıyrılıp öne çıkabilmek için ekstra bir şey gerekir.  Ekstra fikirleriniz ekstra yetenekli ellerle birleştiğinde mükemmel sonuçlarla karşılaşırsınız.

Mükemmel sonuçlar için dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır.
Bunların başında UX (Kullanıcı Deneyimleri) gelir. Kullanıcıların alışkanlıkları proje geliştirilirken mobil app tasarımında dikkat edilmesi gereken çok önemli bir ayrıntıdır.

Eğlenceli, faydalı ya da bir boşluğu dolduran yani ihtiyaca yönelik uygulamalar olmalı. Mobil App şirket tanıtımı ve salt reklam kurgusunun dışında yukarıda bahsettiğimiz özelliklerden en az birini barındırmalı. Kurumsal uygulamalar son dönemde kullanıcıların çok tercih ettiği uygulamalar arasına girdi. Kurumsal firmalar uygulamalarını yaptırırken son kullanıcıya internette vermedikleri birçok bilgi, belge ve dökümanı uygulamalar aracılığı ile sunabilmekte. Bu da uygulamaların tercih edilme sebeplerini arttıran bir etken.

Malatya Mobil Çözümler

 

" Proje Geliştirirken; araştırma, ihtiyaçları belirleme, strateji geliştirme, stratejiye göre aksiyon alma adımlarını, proje bittikten sonra da projenin yaygınlaşması ve kullanımını arttırmak için tüm PR çalışmaları ve medya satın alma yönetimlerini incelikle organize ediyoruz.  

NEDEN BİZİMLE BİR APP GELİŞTİRMELİSİNİZ

Esneklik ve Uyumluluk
Büyük emekler ve beklentilerle hayata geçirilen projelerde genellikle kağıt üzerinde iyi gösterilen çalışmaların pratiğe dökülmüş hali pek iç açıcı olmaz. Biz, sektörde yılların verdiği tecrübe sayesinde, kağıt üzerinde bitirdiğimiz projeleri pratiğe birebir dökmekteyiz.

Sizi Dinliyoruz.
Projenizi ve fikirlerinizi önemsiyoruz. Projenin verimliliği ve kullanımı noktasında tüm tecrübemizi gönül rahatlığı ile sizinle paylaşıyoruz. Amacımız sırf yapmış olmak için yapmak değil. Gerçekten size ve bize bir katma değer sağlaması için mücadele ediyoruz.

Projeniz Bizimle Güvende
Kurumumuz ISO 270001 (Bilgi Güvenliği Sertifikası) programı ile sertifikalandırılmış 35 kişilik büyük bir ekiptir. Hiçbir hizmetimizi Out Source etmeden kendi kaynaklarımızı kullanarak sizlere sunar, kodlarınızı da bu şekilde karma altına alırız. Şirket içerisindeki kurumsal yapı sayesinde kimlerin projedeki hangi modüle erişip erişemeyeceği, iş planları ile çıkarılmış şirket yapısında bellidir. En ufak bir bilgi sızmasına karşı çok yüksek güvenlik önlemleri almış ve bu konuya çok önem göstermiş durumdayız.

Malatya Mobil Uygulamalar

Alt Yapımıza Güveniyoruz.
Bizim bütün çözümlerimiz size özeldir. Ister bi Mobil APP icin back-end olsun, ister gerçekliği artırılmış bir framework olsun, projelerinizi daha hızlı, daha güvenilir ve daha farklı geliştiririz.

Multi Platform Destegi
Her platform icin ayrı ayrı geliştirme yaparız. (IOS, Android ve Windows). Birbirinden bağımsız olarak geliştirdiğimiz için, herhangi bi uyum sorunu olacak mı diye düşünmenize gerek kalmaz. Kullanıcılar hangi cihazı kullanırsa kullansın, o cihazın kullandığı yazılıma optimize edilmiş kodlar sayesinde kullanıcı dostu arayüzleri ile sorunsuz bir app deneyimi yaşarlar.

Tecrübeli Bir Takımız
Ortadoğu ve Balkanlar'ın en Creative Developerlar ekibiyle çalışıyoruz . 35 – 40 kişilik ekibimizle bir çok başarılı projeye imza attık. Tecrübeliyiz ama ilk gün ki gibi hevesliyiz. Teknoloji çok hızlı ilerliyor ve biz de her yeni projede yeni şeyler öğrenebilmenin heyecanını yaşıyoruz.