Arama Motorlarına Kayıt

Biz arama motorlarına kayıt hizmeti kapsamında, bir çok firmanın salladığı gibi milyonlarca arama motoruna değil en çok kullanılan arama motorlarına kaydediyoruz. Sitenize koyacağımız şifreli sayaç sayesinde bu arama motorlarının hangisinden kaç kişi geldiğini günlük takip edebileceksiniz. Biz sizi internette en iyi şekilde temsil etmek amacıyla tüm çalışmaları yürütmekteyiz. Ayrıca siteniz bizim tarafımızdan yapılmış ise arama motorlarına kaydı ücretsiz yapıyoruz.

Eğer sitenize ziyaretçi çekmek isteğinizde samimi iseniz arama motorlarına kayıt bir zorunluluktur. Arama motorlarının tümü kelime arama yöntemiyle çalışır. Kişi aradığı kelime veya cümleyi arama hanesine yazar arama motorları da bu kelime ve cümlenin geçtiği internet sitelerini sonuç sayfasında görüntüler. Arama motorları haricinde internette birde reklam ve hit siteler, mevcuttur. Bu siteler internet sitesine arama motorlarına göre daha çok ziyaretçi göndermektedir. Site sahibinin bu sitelere kayıt yapması için iyi bir internet bilgisi ve epeyce bir zamanının olması gerekmektedir. Sizin adınıza reklam & hit sitelerine kayıt işlemini biz gerçekleştiriyoruz.

Oldukça ekonomik bir bütçe karşılığında alacağınız bu hizmet size hiç beklemediğiniz alanlardan ziyaretçi kazandıracak. Sizi bilen insanların sitenize girmesi size bir şey kazandırmaz. Sizin internet sitesindeki kitleniz sizi bilmeyen sizinle daha önce iş yapmamış firmalar veya insanlar olmalı. Yani internet siteniz sayesinde size yeni bir müşteri potansiyeli sağlanmalı bu da ancak internet sitenizin en az 100 reklam sitesine kaydedilmesiyle gerçekleşebilir. Siteniz başka bir firma tarafından yapılmış olabilir. Eğer reklam sitelerine kaydınız yapılmamış ise bunu sizin adınıza biz yapalım.


Etiketler: Malatya Web Tasarım, Malatya Yazılım , Malatya Mobil Yazılım,Malatya Garafik,Malatya Kurumsal Kimlik, Malatya Web , Arama Motorlarına Kayıt